Ploty ako estetický prvok exteriéru | ASAS Prima stavebniny

Ploty ako estetický prvok exteriéru

Plot je prvým kontaktom a vstupom do domu, preto na jeho dizajne záleží.

V produktovom portfóliu Premac nájdete hneď niekoľko plotových riešení, ktoré spĺňajú nielen základné funkčné vlastnosti, ako vymedzenie hraníc pozemku, pocit bezpečia, dlhoročnú životnosť, protihlukovú zábranu či odolnosť voči poveternostným podmienkam, ale aj estetickú stránku. Vďaka veľkému výberu povrchového spracovania si na svoje prídu milovníci minimalistických moderných realizácií, ale aj retro riešení.

Betónové plotové systémy sú tvorené betónovými tvárnicami s rôznymi rozmerovými variáciami. Štandardné rozmery sú doplnené XL riešením s vyššími tvarovkami, ale aj užším moderným prevedením tvaroviek. Plotové tvárnice predstavujú jednoduchú montáž. Špecifické technické riešenie dokonale zabezpečuje konštrukčnú pevnosť celého plotového systému. Podobnosť jednotlivých tvaroviek v rámci rodiny plotového systému nevylučuje ani možnosť ich kombinácie, ktorou vznikajú zaujímavé dizajnové riešenia. 

Úzky formát

Novinkou medzi plotmi je užšia verzia obľúbeného plotového systému Preblok®, a to Preblok® M v rozmeroch 40x20 x10 cm. Jeho hladký povrch a úzky formát zapadne do každého exteriérového štýlu. Vybrať si môžete až zo štyroch farebných kombinácií - minimalistická sivá, elegantná grafitová, hravá sivo-grafitová či dokonca prírodný melír Sahara. Preblok® M je svojou jednoduchou konštrukciou ľahko zmontovateľný svojpomocne a kombinovateľný so svojím vyšším „bratom“ Preblok®. Touto kombináciou vznikne vizuálne zaujímavé prevedenie. Kreativite sa medze nekladú a kombinovať môžete aj farebné variácie. Ľahká hmotnosť tvarovky a pohodlné uchopenie v deliacej priečke zabezpečí rýchle a komfortné ukladanie plotových tvárnic.

Výberom betónového plotu pre exteriér vášho rodinného domu zaručene nespravíte krok vedľa. Betón spája pevnosť s eleganciou, a to je presne to, čo sa od plota očakáva. 

ZDROJ: PR Spoločnosti Premac


Otváracie hodiny
Predajňa Liptovský Mikuláš

Prima Stavebniny s.r.o.
Nová ulica č. 4581/3C
031 01 Liptovský Mikuláš

IČO: 54231558
DIČ: 2121608918
IČ DPH: SK2121608918